TR EN RU

Başkan'ın Mesajı


mehmed_cevikYatırım yaptığımız sektörlerin en seçkin ekiplerini Artı Yatırım Holding çatısı altında birleştirmeyi hedeflemekteyiz.
Oluşturduğumuz sinerji ile Türkiye’de ilklere imza atmayı, tüm hissedarlarımıza artı değer kazandırmayı, ülkemiz için değer oluşturacak yatırımları hayata geçirmeyi hedefliyoruz.

Ancak bununla birlikte karlı gördüğümüz alanlarda yeni adımlar atmaktan çekinmiyor, azimle ve inançla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sürdürülebilir başarının formülü bizim için; kurumsallaşma, sürekli öğrenme, yenilikçilik, ilkeli ve kontrollü büyümedir.

Artı Yatırım Holding olarak yüksek ve kalıcı başarılar hedefliyoruz. Bu başarıları hedeflerken güvendiğimiz iki dayanak noktamız var. Bunlardan ilki deneyim ve özgüvenimiz. İkincisi ise Türkiye’nin son yıllardaki ekonomik istikrarı ve gelişimi. Bu iki önemli motivasyon kaynağı ile yatırım gücümüzü birleştirdiğimizde büyümeyi, kazanmayı ve daha önemlisi kazandıkça kazandırmayı hedefleyebiliyoruz.

Yoğun ve özverili çabalarından dolayı çalışanlarımıza, varlıklarıyla heyecanımızı artıran değerli müşterilerimize, saygıdeğer ortaklarımız ve tüm hissedarlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.
 

Mehmed Nureddin Çevik
Yönetim Kurulu Başkanı