TR EN RU

Bizden Haberler

 

altınyağ 2.cilik ödülü

Altınyağ, Ege Sanayi Bölgesi Sanayi Odası tarafından yağ sanayide yatırım ikincilik ödülü aldı.
 

Türkiye'nin en eski ve köklü sanayi kuruluşlarından biri olarak 1962 yılından bu yana bitkisel yağ üretimi yapan Altınyağ Kombinaları A.Ş, 31.12.2013 tarihli 113257 no'lu Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında gerçekleştirdiği 11 milyon TL’lik yatırımlarla Ege Sanayi Bölgesi Sanayi Odası tarafından yağ sanayide yatırım ikincilik ödülüne layık görüldü.

 

iş adamı ödülü 2

 

 

Yılın iş adamı ödülü bir kez daha Mehmed Nureddin Çevik'e verildi.

Dijitaladam olarak, bu yıl ilk kez düzenlenen Yılın En İyisi markasına bağlı olarak www.yilineniyisi.com internet adresinden 21 kategoride başlatılan anket oylamaları sonucunda Yılın İş Adamı Ödülü Artı Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Medmed Nureddin Çevik’e verildi.

 

 

iş adamı ödülü

 

 

Yılın iş adamı ödülü Çevik'e.

Çağdaş Demokratlar Birliği Derneği tarafından 26 Ekim 2013’te, Ankara’da düzenlenen gecede yılın ’en’leri ödülleri dağıtıldı. Bu kapsamda bakanlardan belediye başkanlarına, medya mensuplarından rektörlere birçok isme ödül verildi. Yılın İş Adamı Ödülü ise Artı Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmed Nureddin Çevik’e takdim edildi.

 çed-olumlu-belgesi

Altınyağ’ın yeni tesisleri için ÇED Raporu onaylandı.

Altınyağ’ın kapasitesini yıllık 2 katına ulaştıracak yeni üretim tesisleri projesinin çevresel etkilere uyumluluğu onaylandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü tarafından onanan proje, ÇED Raporu kısaltmasıyla bilinen Çevresel Etki Değerlendirmesi Raporu’nda olumlu not aldı. Bakanlığın İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu tarafından incelenerek değerlendirilen proje ile ilgili olarak ÇED Yönetmeliği’nin 14. maddesi gereğince bakanlıkça “Çevresel Etki Değerlendirmesi Olumlu” kararı verildi.
 

 

onur-odulu

 

Altınyağ, üyeliğinin 50. yılında İzmir Ticaret Borsası’ndan onur belgesi aldı.

Türkiye’nin en eski ve köklü sanayi kuruluşlarından Altınyağ, 1962 yılından bu yana üyesi olduğu İzmir Ticaret Borsası tarafından üyeliğinin 50. yılı nedeniyle Onur Belgesi ile ödüllendirildi. Bitkisel yağ üretiminde yarım asırı geride bırakarak, Artı Yatırım Holding çatısı altına katıldığı son bir yılda çağdaş ve yenilikçi bir üretim altyapısı ve yönetim sistemine geçiş yapan Altınyağ adına, takdim edilen Onur Belgesi’ni Genel Müdür Dr. Mehmet Dikkaya aldı.