TR EN RU

Genel Bakış

"Her yatırımın bir artısı olmalı."

genel bakis2006 yılında Taksim Yatırım Ortaklığı adıyla kurulan ve 2012 yılının son çeyreğinde Altınyağ, Endeks Invest ve Endeks Gayrimenkul gibi şirketlerin kurucu ve büyük ortağı konumunda olan Mehmed Nureddin Çevik tarafından imtiyazlı payları satın alınan şirket, Artı Yatırım Holding ismini alarak yeniden yapılandı. Enerji, gayrimenkul, finans başta olmak üzere farklı sektörlerde yatırımlarını çeşitlendirme ve karlı yatırımların yatırımcısı olma yolunda hedeflerini büyüten Artı Yatırım Holding, gelişme potansiyeli yüksek projelere yatırım yaparak istikrarlı bir büyüme grafiği çizme vizyonunu benimsiyor. Yeni stratejisi doğrultusunda yeniden yapılandırılan şirket, mevcut ve gelecekte var olacak tüm iştiraklerine artı değer katmayı hedefliyor.

Bünyesinde kendisi gibi halka açık bir şirket olan bitkisel ham yağ üreticisi Altınyağ’ı barındıran Artı Yatırım Holding, rekabet gücü yüksek, karlı ve verimli iştiraklerle büyümeyi hedefliyor.

Artı Yatırım Holding, hızla değişen pazar dinamikleri ve piyasa beklentilerinin doğurduğu iş fırsatlarını değerlendirebilen, esnek, yenilikçi ve hızlı bir organizasyon yapısına sahip bulunuyor. Aynı zamanda küresel pazarda yer almaya istekli ve cesaretli girişimcileri de finansman olanaklarıyla destekleyip yönlendirerek Türk ekonomisine ve girişimcisine katkı sağlamayı misyon ediniyor.